Strona Główna
O firmie

Firma Apex powstała w 1995r. jako firma rodzinna zajmująca się sprzedażą i dystrybucją wyrobów firmy Indykpol S.A. na rynku stołecznym i województwa mazowieckiego. Z upływem czasu powiększamy swoją ofertę o wyroby znanych firm krajowych produkujących wyroby z drobiu, wieprzowiny i wołowiny wg starych, tradycyjnych receptur w oparciu o surowce pozyskiwany od okolicznych rolników, nie z hodowli przemysłowych. Rownocześnie są to Zakłady posiadające doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, spełniające wszystkie wymogi sanitarno-higieniczne stawiane producentom żywności. Gwarantuje to uzyskanie wyrobów najwyższej jakości.

Na uwagę zasługują wyroby głęboko mrożone takie jak kaczki, gęsi, króliki tak całe tuszki jak i elementy pakowane jednostkowo, perliczki, przepiórki, gołębie, bażanty, zające, flaki wołowe itp. Posiadamy półprodukty gotowe do pieczenia. Proponujemy również drób z hodowli ekologicznych i zagrodowych z Podlasia.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem firmy Indykpol S.A. zajmujemy się sprzedażą hurtową, dowozimy towar bezpośrednio do sklepów, restauracji i innych punktów sprzedaży na terenia województwa mazowieckiego wyspecjalizowanym transportem chłodniczym.